Hasipoğlu: Görevi yerine getirmeye hazır 50 vekil adayımız belirlenmiştir « Güneş Gazetesi

SON DAKİKA

Hasipoğlu: Görevi yerine getirmeye hazır 50 vekil adayımız belirlenmiştir

Bu haber 15 Aralık 2021 - 18:32 'de eklendi ve 141 kez görüntülendi.

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu, “görevi yerine getirmeye hazır 50 vekil adayımız belirlenmiştir” dedi.

Hasipoğlu yaptığı yazılı açıklamada, Ulusal Birlik Partisi’nin milletvekili adaylarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

Kıbrıs Türk halkının güvenlik ve refah içinde geleceğe yürümesi, kendi devletini yaşatıp yüceltmesi Anavatan Türkiye ile ilişkilerin daha ileri, daha verimli ve güzel noktalara taşınması görevini yerine getirecek olan ateşten gömleği giymeye hazır 50 vekil adayının saptandığını ifade eden Hasipoğlu, “Gerek 50 kişilik listeye giren arkadaşlarımız, gerekse giremeyenler partimiz etrafında kenetlenmiş vaziyetteyiz” ifadelerini kullandı.

Hasipoğlu şunları kaydetti:

“Başbakanımız, vekil adayı olamayan arkadaşlarımızın da mutlaka değişik mevkilerde görev alacağını ifade etmiştir. Aday olamayan arkadaşlarımız da inşallah önümüzdeki yıllarda da kendi takdirleri, partililerimiz ile halkımızın destekleri ile Ulusal Birlik Partisi’ne, ülkemize, halkımıza çeşitli görevlerde hizmet veremeye devam edeceklerdir.

Tabandan tabana tüm Ulusal Birlik Partililer şahsi menfaat ve beklentilerinden uzak, aynı ülkü etrafında birleşmişlerdir. Her şeyden önce ülke ve halk gelir. Partinin tüm organları, milletvekilleri, Bakanları, Başbakanımızın bu anlayışla hareket etmekte ve milletin, halkın, partinin çıkarlarını her şeyin üzerinde tutmaktadırlar. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor koşullara rağmen halkın güvendiği tek parti Ulusal Birlik Partisi’dir. Bunu ziyaret ettiğimiz bölgelerde hissedebiliyoruz. Sahada bir tek biz varız. Hedefimiz tek başına iktidara gelerek istikrarlı bir hükümet modeli yaratmaktır. Çok partili koalisyonların ülkemize hizmet veremediği artık tecrübeyle sabittir. Dört yılda dört başbakan verilecek hizmetin yerine getirilmesinde sorun oluşturmaktadır. Güçlü bir şekilde Genel Başkan olarak seçilen Faiz Sucuoğlu ile parti içerisindeki istikrarı sağlamış bulunmaktayız. Bu istikrar ve güvenin, 23 Ocak tarihindeki seçimlerde de sandığa yansıyacağından şüphemiz yoktur.”