Canaltay: Köy yolları yapılıyor, bazı aksaklıklar da aşılacak « Güneş Gazetesi

SON DAKİKA

Canaltay: Köy yolları yapılıyor, bazı aksaklıklar da aşılacak

Bu haber 14 Ağustos 2021 - 14:11 'de eklendi ve 145 kez görüntülendi.

Kıbrıs Postası’na konuşan Ulaştırma Bakanı Resmiye Canaltay, bazı aksaklıklara rağmen köy yolları konusunda çalışmaların sürdüğünü söyledi. Canaltay, Bakanlığın yoğun gündeminde Ercan’daki ‘bazı sorumluluklar’ olduğunu da kaydetti.

Bakanlığının gündemi hakkında bilgi veren Canaltay, karayolları projelerine dönük yoğun çalışmalar içinde olduklarını belirterek, köy yolları çalışmalarının sürdüğünü kaydetti.

 “Bakanlıkta karayolları en büyük gündemimiz…” diyen Bakan Canaltay, köy yolları konusunda daha da hızlı hareket edilmesi noktasında öneri-eleştirilere katıldığını ifade ederek, Çayırova yolunda yaşanan aksaklıkların da önümüzdeki hafta aşılacağını belirtti.

“ERCAN’DA BAZI SORUMLULUKLARIN TAKİPTEYİZ…”

Kuzey Çevre Yolu, çemberler ve ışıklandırmalarla ilgili de faaliyetlerin devam ettiğini aktaran Canaltay,  Ercan havalimanı ile de ilgili adres vermeksizin “bazı sorumlulukların” takibinde olduklarını da sözlerine ekledi.

KAYNAK: https://www.kibrispostasi.com/c35-KIBRIS_HABERLERI/n388884-kibris-postasina-konusan-ulastirma-bakani-resmiye-canaltay-koy-yollari-yapiliyor-bazi-aksakliklar-da-asilacak